Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
ЗВІТ ПРО ДЕПУТАТСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОДИМИРА ЛИТВИНА за 2016 рік

24.01.2017

Виборчий округ №65

Отримав і опрацював 1799 звернень громадян. За результатами їх розгляду підготував та надіслав до органів влади для належного реагування 1355 депутатських звернень. Значна частина відповідей на них має позитивний характер.
За мого співтовариства та авторства зареєстровано 28 законопроектів, внесено низку поправок до законопроектів. Подано 46 депутатських запитів до Кабінету міністрів України, міністерств і відомств, Генерального прокурора, місцевих органів влади і управління.
46 разів виступав на пленарних засіданнях Верховної Ради України.
Надав 54 тис. грн. матеріальної допомоги виборцям. Через обласний та районні бюджети така допомога склала 167 тис. грн. 329 заявникам допоміг у проведенні необхідних обстежень, консультацій, лікувань та в інших питаннях.
Відвідав 97 населених пунктів, провів більше 100 зустрічей у трудових колективах та з жителями округу. Ними було охоплено 18 тис. людей. В п’яти районах округу (Баранівський, Ємільчинський, Червоноармійський (Пулинський), Новоград-Волинський та місто Новоград-Волинський) здійснив 47 прийомів. На них побувало більше тисячі громадян.
На виборчому окрузі постійно працювали чотири громадських приймальні. Помічниками-консультантами проведено 600 прийомів громадян.
Про депутатську діяльність регулярно інформував виборців через національні та місцеві засоби інформації, персональну сторінку у соціальній мережі Facebook, на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.
Школам та дошкільним навчальним закладам округу передав 2800 кг цукру, 35 телефонних факсів. ФАПам – 17 тонометрів, медикаменти. Баранівському терцентру апарат УЗД (655 тис. грн.).
До Дня Перемоги відвідав за місцем проживання учасників бойових дій та інвалідів війни, вручив їм продуктові набори та матеріальну допомогу.
Подарував 2 ноутбуки: багатодітній сім’ї учасника АТО Григорчука Івана смт.Пулини та Баранівському професійному ліцею. 2 планшети кращим учням Ярунської ЗОШ 1-2 ступенів. Телевізор Пулинській ЗОШ 1-3 ступенів. Відзначив142 жителів округу цінними подарунками. Вручив 67 державних та відомчих нагород.
Надав матеріальну допомогу та цінні подарунки 14 ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Для облаштування території Кам’янобрідській сільській раді біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС передано 30 м² бруківки.
Для потреб Соколівського та Лебедівського відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання самотніх громадян було надано продукти харчування, інвалідні візки, ходунки, матраци, милиці, функціональні ліжка, відеоапаратуру.
Школи округу та бібліотеки поповнено 2700 книгами і 2000 примірниками навчальної літератури.
Пенсіонери та інваліди округу отримали 23 інвалідні візки, 19 візків-ходунків, 12 милиць, 4 функціональні ліжка, 3 матраци.
Надав підтримку окремим церковним громадам.
Допоміг керамічною плиткою та сантехнічним обладнанням для ремонту квартири учаснику АТО, придбанню сантехнічного обладнання (керамічна плитка, аксесуари) для ремонту приміщень казарм окремого батальйону матеріального забезпечення в м.Новоград-Волинський.
Для потреб 30 ОМБр в зоні АТО передав 6 резервуарів для води, окремого батальйону матеріального забезпечення (м.Новоград-Волинський) – 200 м. електрокабеля.
Новоград-Волинському муніципальному духовому оркестру вручив сценічні костюми (21).
Долучався до допомоги в створенні нових робочих місць на підприємствах: ТОВ «Органів Мілк» - 101 робоче місце, м.Баранівка; ПП «Галекс-Агро» - 12 робочих місць, с.Мокре; ТОВ «Агровест Груп» - 53 робочих місця (с.Смолдирів).
Відповідно до соціальних угод домігся виділення та спрямування коштів на ремонт медичних закладів чотирьох районів для надання якісного медичного обслуговування пацієнтам. На спеціально обладнаному автомобілі (Благодійним фондом «Майбутнє Полісся») за участі відповідних фахівців на місцях організовано огляд та консультування жителів. У жовтні 2016 року такі заходи проведено в селищі Першотравенськ, селах Чижівка, Несолонь, Лебедівка. Оглянуто і проконсультовано 150 жителів Баранівського та Новоград-Волинського районів.
Вдалося не допустити закриття низки шкіл, ФАПів та медамбулаторій у всіх районах округу. Домігся виділення державної субвенції місцевим бюджетам округу на здійснення заходів соціально-економічного характеру:

Новоград-Волинський район: 7 млн.грн.

Кожна сільська рада отримала по 42,4 тис. грн. (всього 1 млн. 700 тис. грн.), що дало можливість покращити матеріально-технічне забезпечення установ культури, освіти, медицини.
Крім цього, було проведено капітальний ремонт даху будинку культури в с.Несолонь (300,0 тис.грн.), адмінприміщення Стрієвської сільської ради для розміщення ФАПу (290,0 тис. грн.), фельдшерського пункту в с.Тальки (300 тис. грн.), системи водопостачання АЗПСМ в с.Романівка (299,0 тис.грн.), зовнішнього водогону ДНЗ «Сонечко» в с.В.Молодьків (150,0 тис.грн.), будівництво котельні на твердому паливі та облаштування системи опалення в дошкільному навчальному закладі в с.Ярунь (505,3 тис. грн.), капітальний ремонт будинку культури в с.Жолобне (300,0 тис.грн.), ФП с.Кропивня (91,411 тис.грн.), встановлено твердопаливний котел в Суслівській ЗОШ 1-3 ступенів (321,0 тис.грн.).
На добудові спортивного залу у Наталівській ЗОШ 1-2 ступеня було освоєно всього 248,0 тис. грн. із 3 млн. 300 тис. через нерозпорядність районної державної адміністрації.

Баранівський район: 4 млн. 186 тис. грн.

Здійснено реконструкцію системи теплопостачання з встановленням теплогенератора модульного для опалення Першотравенської ЗОШ I-III ступенів (1196,862 тис. грн.), системи теплопостачання з встановленням теплогенератора модульного для опалення ЗОШ I-III ступенів №2 ім.Ольги Сябрук у м.Баранівці (1046,893 тис.грн.).
Проведено капітальний ремонт топкової ДНЗ у селищі Кам’яному Броді (379,658 тис.грн.). З метою покращення якості та підвищення рівня освітніх послуг у сільській місцевості придбано 20 ігрових майданчиків загальною вартістю 376,587 тис грн.
Реконструйовано та відновлено вуличне освітлення сіл Дубрівка, Мокре, Хижівка, Радулин (84,8 тис.грн.).
Придбано оргтехніку, музичні інструменти та меблі для закладів освіти і культури Дубрівської ОТГ (51 тис.грн.), металопластикові вікна та двері для ФАПу с.Мирославль (27,8 тис. грн.).
Відремонтовано їдальню Смолдирівської ЗОШ I-III ступенів (42,4 тис. грн.), окремі приміщення Баранівської гімназії (118,6 тис.грн.), спортивний зал Мар’янівської ЗОШ I-III ступенів (25,5 тис.грн.), Острожецького дошкільного закладу (93,3 тис.грн.). 
Придбано металопластикові вікна для Баранівської гімназії (84,8 тис.грн.), ФАПу с.Зеремля (26,7 тис.грн.), вікна та двері для клубу с.Зеремля (37 тис.грн.), металопластикові вікна для Довбиської ЗОШ I-III ступенів (84,1 тис.грн.), вікна та двері для Кам’янобрідського будинку культури (49 тис.грн.), меблі для загальноосвітніх шкіл Баранівського району (42 тис.грн.), для комплектації актових залів у загальноосвітніх навчальних закладах Баранівського району (170 тис.грн.), ліжечка (з матрацами) для загальноосвітніх навчальних закладів Баранівського району (85 тис.грн.), фільтри для очистки води (знезалізнення) для загальноосвітніх навчальних закладів Баранівського району (42 тис.грн.), музичну апаратуру для Баранівської школи мистецтв Баранівського району Житомирської області (38 тис.грн.), спортивного інвентарю та спортивного обладнання для загальноосвітніх навчальних закладів Баранівського району (84 тис.грн.).

Ємільчинський район: 4 млн 270 тис. грн.

Для потреб Ємільчинської центральної районної лікарні та закладів первинної медичної допомоги передано функціональне медичне ліжко та гінекологічне крісло, в безоплатну оренду надано автомобіль медичної допомоги УАЗ від благодійного фонду «Майбутнє Полісся».
Виділено 275 тис. грн.. для придбання медичного обладнання для Ємільчинської ЦРЛ та закладів первинної медичної допомоги, а також отримано 150 тис. грн.. для капітального ремонту ФАП у с.Усолуси.
Завдяки спільним зусиллям в районі в основному збережено мережу медичних закладів, припинено роботу лише одного фельдшерського пункту в селі Забаро-Давидівка (тривалий час відсутній фельдшер), а також мережу закладів культури (будинків культури, клубів, бібліотек, музеїв та музейних кімнат). Відновлено роботу сільського клубу в с.Малий Яблунець.
За винятком лише школи 1 ступеня в селі Кривотин (діти підвозяться до школи с.Сімаків), всі інші заклади освіти продовжують функціонувати. Збережено мережу сільських стадіонів, спортивних майданчиків та спортивних залів, шкільних гуртків для позашкільної роботи із дітьми. В смт Ємільчине та смт Бараші діють музичні школи.
В смт Ємільчине працює Молодіжно-спортивний центр «Юність», де розміщуються районні дитячо-юнацька спортивна школа та будинок дитячої творчості. Проводиться реконструкція частини цього приміщення під басейн. Виділено 630 тис. грн. для ремонту даху цього центру, 706 тис. грн. – ремонту системи опалення районного будинку культури, 120 тис. грн. – на придбання обладнання для 9 сільських закладів культури; 667 тис. грн. – навчального та іншого обладнання, меблів для загальноосвітніх навчальних закладів, 1 млн 450 тис. грн. для реконструкції Ємільчинськоїзагальноосвітньої школи, 740 тис. грн. – придбання майна для Барашівського та Яблунецького дитячих садків.

Пулинський район: 2 млн. 848 тис. грн.

Придбано обладнання і предмети довгострокового користування для ДНЗ сіл Курне, Очеретянка, Чернявка, Кошелівка; дитячі спортивні та ігрові комплекси по 36 тис. грн. кожний, а також дитячі спортивні та ігрові майданчики для Вацлавпільської гімназії с.Ясна Поляна, Новозаводської ЗОШ I-III ступенів, Староолександрівської ЗОШ I-II ступенів (36 тис. грн.); Пулинської селищної ради (158 тис. грн.); комплект музичної апаратури для Пулинської ЗОШ I-III ступенів (100 тис. грн.), комп’ютерний комплекс для КУ «Центральна района лікарня Пулинської районної ради 4 шт. (38 440 тис. грн.), автомобіль спеціалізований для КУ «Районний центр медико-санітарної допомоги Пулинської районної ради» (170,905 тис. грн.), насос для КБОП с.Соколів (46,400 тис.грн.).
Проведено капітальні ремонти: Івановицька ЗОШ I-III ступенів (заміна вікон) – 175 тис. грн., Корчівський сільський клуб (заміна вікон) – 64,788 тис. грн., ДНЗ с.Тетірка (їдальня) – 45,431 тис. грн., ДНЗ с.Великий Луг – 46,600 тис. грн., с.Стара Олександрівка – Будинок культури (46,669 тис. грн.), с.Видумка – сільський клуб (59,512 тис.грн.), села Сколобів, В’язовець (вуличне освітлення) – 52,144 тис. грн., с.Кошелівка (водопровідна мережа) – 639 тис. грн.
Проведено реконструкцію поліклініки Червоноармійської ЦРЛ (1079,683 тис. грн.) та приміщення школи під дитячий навчальний заклад в с.Павлівка (299,620 тис. грн.).

Топ - новина
ДО «ФОРМУЛИ МИРУ»

02.10.2019

Замість криків про зраду і звинувачень треба зайнятись випрацюванням документів (законів) і практичних заходів з реалізації того, що допоможе зціленню України

Публікації
Правда, яку не кажуть людям

02.11.2019 

Україна, як Система, має продукувати "умови для максимальної самореалізації та задоволення матеріальних та духовних потреб кожного та умови для гідного життя всіх своїх громадян".