Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Щоб пам’ятали

22.09.2009

З 2005 року Державна льотна академія України розігрує серед студентських футбольних команд Кубок пам'яті Бориско. Він був заснований адміністрацією вузу за ініціативою футбольної команди «Ікар ДЛАУ» в пам'ять про Сергія Васильовича Бориско — людину, що передчасно пішла з життя, яка, будучи президентом ФК «Ікар-Макбо», займалася футбольною командою льотної академії і багато зробила для розвитку студентського футболу України.
Ось і цього року на стадіоні «Ікар» ДЛАУ відбувся турнір «Кубок пам'яті С.В.Бориско». Цього разу його організатори вирішили більше уваги приділяти популяризації футболу серед підростаючого покоління і запросили до участі в змаганнях футболістів 1997 років народження.
Окрім юних кіровоградців – членів команд «Ікар-Юніор 1, Ікар-Юніор 2» і «Зірка», учасниками пам'ятних ігор стали їх однолітки із сусіднього міста - команда «Аметист» (Олександрія).
Фінал став прикрасою турніру – спортсмени «Ікар-Юніор 1» і олександрійського «Аметисту» показали своїм уболівальникам яскраву красиву гру.
В результаті впертої і безкомпромісної боротьби матч закінчився з рахунком 3-0 на користь ікарійців. То ж перше місце і кубок залишися господарям змагань.
Азарт, позитивні емоції і воля до перемоги, які продемонстрували футболісти всіх команд-учасниць на радість багатьом глядачам і стали основним лейтмотивом заходу. Організаторами такого цікавого і дуже корисного для підростаючого покоління турніру стали Державна льотна академія України і Народна Партія. Саме на їхню адресу звучать слова вдячності від всіх, кому небайдужа доля футболу Кіровоградщини.
 
Руслан Худояров,
Кіровоградська регіональна організація Народної Партії
Коментарі
Топ - новина
Добрі люди – земляки!

25.07.2019

Народна мудрість вчить: коли не можеш змінити ситуацію, зміни своє ставлення до неї. Тому як данність сприйняв результати голосування у 65-му виборчому окрузі.

Публікації
КОНСТИТУЦІЙНИЙ УЛЬТИМАТУМ

19.08.2019 

Господь зробив Україні два подарунка, які водночас стали її прокляттям: родючий чорнозем і позицію серединної землі, яка стала фронтиром між цивілізаціями.