Розсилка

підписатися

RSS-стрічка новин з сайту

Наші партнери
Тижневик "Народна"
Щоб пам’ятали

22.09.2009

З 2005 року Державна льотна академія України розігрує серед студентських футбольних команд Кубок пам'яті Бориско. Він був заснований адміністрацією вузу за ініціативою футбольної команди «Ікар ДЛАУ» в пам'ять про Сергія Васильовича Бориско — людину, що передчасно пішла з життя, яка, будучи президентом ФК «Ікар-Макбо», займалася футбольною командою льотної академії і багато зробила для розвитку студентського футболу України.
Ось і цього року на стадіоні «Ікар» ДЛАУ відбувся турнір «Кубок пам'яті С.В.Бориско». Цього разу його організатори вирішили більше уваги приділяти популяризації футболу серед підростаючого покоління і запросили до участі в змаганнях футболістів 1997 років народження.
Окрім юних кіровоградців – членів команд «Ікар-Юніор 1, Ікар-Юніор 2» і «Зірка», учасниками пам'ятних ігор стали їх однолітки із сусіднього міста - команда «Аметист» (Олександрія).
Фінал став прикрасою турніру – спортсмени «Ікар-Юніор 1» і олександрійського «Аметисту» показали своїм уболівальникам яскраву красиву гру.
В результаті впертої і безкомпромісної боротьби матч закінчився з рахунком 3-0 на користь ікарійців. То ж перше місце і кубок залишися господарям змагань.
Азарт, позитивні емоції і воля до перемоги, які продемонстрували футболісти всіх команд-учасниць на радість багатьом глядачам і стали основним лейтмотивом заходу. Організаторами такого цікавого і дуже корисного для підростаючого покоління турніру стали Державна льотна академія України і Народна Партія. Саме на їхню адресу звучать слова вдячності від всіх, кому небайдужа доля футболу Кіровоградщини.
 
Руслан Худояров,
Кіровоградська регіональна організація Народної Партії
Коментарі
Топ - новина
Володимир Литвин, - Жонглювання подібним становить пряму загрозу Україні як державі

05.10.2018

«Наставники» України демонструють свої ознаки виборчої кампанії, діставши зі скрині завжди потрібне мовне питання, доточивши його до релігійного, від якого вони, згідно статті 35 Конституції України, взагалі повинні бути відокремленими.

Публікації
Про складний і необхідний для суспільства дискурс

11.02.2019 

Усі вже розуміють, що олігархи остаточно «добивають» у людей бажання дивитись телевізор, але...